KURUMSAL

Dismek Kimya Sanayi, geniş bir araştırma ve geliştirme çalışmaları neticesinde alınan kararlar doğrultusunda genç girişimciler ve çağdaş düşünen bireyler tarafından KIRŞEHİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE kurulmuş, teknolojik yatırımlar içeren bir imalat işletmesidir.

Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olanDismek Kimya Sanayi, kurumsal vatandaş olarak sahip olduğu sosyal ve ahlaki sorumlulukların bilincindedir. Ekonomi, ekoloji ve sosyal sorumluluk ilkelerine bağlı olanDismek Kimya Sanayi doğaya zarar vermeyen, insan sağlığını ve çevre bilincini en ince ayrıntısına kadar değerlendiren, topluma ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak ürünleri araştırıyor, geliştiriyor ve hayata geçiriyor.

Dismek Kimya Sanayi piyasalarda ki rekabet gücünü yapmış olduğu teknolojik yatırımlar ve inovasyon çalışmalarından almaktadır. Sadece ürün imalatı yapmakla kalmayıp aynı zamanda hizmet bilincinin farkında olarak satış sonrası destekle hem iş ortaklarının hem de son kullanıcının problemlerine çözüm sunmaya devam ediyor.

Firmamız geleceği görerek hareket eden, onca olumsuz ekonomik haberlere rağmen, korkusuzca yatırımlarını gerçekleştiren ve gerçekleştirmeye devam edecek bir yapıya sahip, genç nesilleri bünyesine katan, yeni fikirler üreten hep gelişmeyi benimsemiş, kurumsal kimliğini ve yapı taşlarını oluşturmuş, profesyonel çalışma ekibi ile dünya markası olmayı hedefleyen Dismek Kimya Sanayi siz değerli iş ortaklarımızın da katkılarıyla her geçen gün büyümeye devam ederek çalışmalarını sürdürecektir.