Özel Kimyasal Ürünler

Özel Kimyasal Ürünler

Kompozit Panel Temizleyici - 1 lt

Kompozit Panellerin Kolayca Temizlenmesi İçin Geliştirilmiş Konsantre Sıvı

 

KULLANIM TALİMATI 

 

Ürünü Kullanmadan önce plastik eldiven takınız. 

Cilt ile temas ettirmeyiniz. Temizlik yöntemi olarak; ürünü püskürtme yöntemi, yumuşak sünger ile silme, cam temizleme mopları vb. cam temizleme aletleri kullanılabilir. Kirlenme (seviyesine bağlı) olarak yüzeye (seyreltilmiş) ürün sürünüz / püskürtünüz, kısaca ovaladıktan sonra cam çekiciyle veya kuru bir bez yardımı ile kurutunuz. Su ile durulayınız. 

 

 

KULLANIM ALANLARI 

 

Handiron Kompozit Panel Temizleyici ürün solvent ve zaralı bileşenler kesinlikle içermez, atık su dostudur. Kompozit Panel Temizliği yapan, cam temizliği ve bina bakım hizmetleri yapan iş - güvenliği uzmanlarının isteği üzerine geliştirilmiş bir üründür. Hassas kompozit yüzeyini korumak için özel koruyucu inhibitörler ve formül içerir. Kompozit Panel Temizlik maddesi, alüminyum, cam, ve kompoziti paneli etkilemez (tahriş etmez). Kompozit ürün korozif olmayan niteliklere sahiptir. 

Kompozit Panel Temizlik Ürünü olası tüm kompozit- panel, alucobound, alubound, alikoban, tabela, trafik işaretleri, levha, reklazm panoları, bina dış kaplama ve cephesi, gökdelen vb. binalar, cam binalar ve benzeri parlak veya mat olan kompozit panel yüzey temizliğinde, kir, yağ, tortu ve korozyon çıkarma işlemleri için kullanılabilecek, güçlü universal ve ekolojik, kullanıcı dostu olan bir Kompozit Panel Temizlik Maddesi dir. özel konsantresi su ile sereltilebilir, kova veya püskürtme temizlik aparatı ile de kullanılabilir özelliktedir. 

 

 

5 Lt = 250 m2 Ağır Kirlenmeler 1:1 Karışım |500m2 Hafif Kirlenmeler 1:3 Karışım 

10 Lt = 500 m2 Ağır Kirlenmeler 1:1 Karışım |1000m2 Hafif Kirlenmeler 1:3 Karışım 

20 Lt = 1000 m2 Ağır Kirlenmeler 1:1 Karışım |2000m2 Hafif Kirlenmeler 1:3 Karışım