Aerosol Ürünler

Aerosol Ürünler

MD 40 Çok Amaçlı Yağlayıcı Pas Sökücü Sprey 7 Faktör - 200 ml / 400 ml

MD-40 GENEL AMAÇLI YAĞLAYICI & TEMİZLEYİCİ SPREY

 

KULLANIM ALANLARI

Genel amacı doğrultusunda genel olarak yağlayıcı ve pas sökücü olarak kullanılır.Metal yüzeylerin ve makinaların kullanıldığı her alanda rahatlıkla tercih edilebilir. Nem ile metal yüzey arasına girerek kısa devre riskini önlediği için motorlarda, makina ve techizatlarda, elektrik- elektronik uygulamalarında bir numaradır. Profesyonel kullanımların ve kullanıcıların vazgeçilmezidir. Otomotiv sektöründe ve otomotiv atölye ve servislerinde, tersanelerde, metal işçiliklerinde, bakım onarım atölyelerinde, demir-çelik endüstrisinde, sanayi ve izolasyon kullanımlarında; kısacası metalin olduğu her sektörde bir çok amaç için uygundur.

ÖZELLİKLERİ

Her özelliği ile size türevlerine nazaran büyük kolaylıklar sunan bu tasarım 24 ay (2yıl) garantiye sahiptir.

Sahip olduğu beceri skalasının geniş olması dolayısıyla profesyonel kullanıcıların özellikle tercih ettiği bir üründür.

Profesyonel ve endüstriyel kullanımlar için birebir uygundur.

Yüzeyleri zor ve nemli koşullarda bile kolaylıkla kaplayabilmektedir.

Formülünde bulunan metale karşı çekim özelliğinde dolayı nem ve diğer parçacıklar ile metal arasına girerek sağlam bir koruyucu tabaka oluşturabilmektedir. Bu durum kısa devreleri ortadan kesin bir şekilde kaldırmakta ve elektrik kontağının söz konusu olma ihtimallerine karşı kesin çözüm getirmektedir.

Paslı ve aşınmış yüzeylere kolayca nüfuz ederek temizleme işlevi görür, metal tel, halat gibi malzemelerin paslarını söker, sıkışmış somun, kontrol mekanizmaları ve makina parçalarındaki aşınmaları gidererek parçaların serbest ve rahat çalışmasını sağlar.

Ürün iş parçası ve yüzey üzerine tamamen yayılarak en küçük aralıkları ve mikroskobik gözenekleri dahi doldurabilecek kapasitededir.

Nem atıcı özelliğe sahiptir. Bu sayede neme ve pas oluşturucu tüm maddelere karşı güvenli bir koruma sağlar.

Bu mükemmel ürün hiç bir aşındırıcı ve yüzeye zarar verici madde içermeden gres yağı ve kiri, yapıştırıcı madde artıklarını, etiketleri ve kalıntılarını kolaylıkla temizleyebilmektedir.

Içeriğindeki özellikleri sayesinde hareketli parçalarda kullanıma bire bir uygundur.

 

 

 

Berrak ve hafif bulanık bir görüntünün yanında, karakteristik hoş bir kokuya sahiptir.